Casting dla małych dzieci do reklamy Rzeszów

20 27 sierpnia 2018

Pozyskiwanie linków z użyciem automatów pozycjonujących

Pozyskiwanie linków z użyciem automatów pozycjonujących
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zaczynając własną historię z pozycjonowaniem stron nie zawsze odczuwamy konieczność używania różnych systemów wspomagających proces pozycjonowania. Jednakże z czasem, kiedy nasza wiedza o temacie pozycjonowania wzrasta, a nam nie ubywa nowych klientów, czy też prywatnych pomysłów, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie potrafimy bez pomocy kontynuować całej potrzebnej pracy. Wtem zaczynają ciekawić nas odpowiednie narzędzia, które najprościej mówiąc oszczędzają nasz czas.

Pierwszym oprogramowaniem, w jakie powinien wyekwipować się chyba każdy wspinający się specjalista SEO, jest dodawarka do precli i katalogów. Zakup narzędzia powinien nawiązywać do naszych potrzeb i doświadczenia. Jeżeli nie zależy nam na ekspresowym umieszczaniu tysięcy linków, dobrze jest skorzystać z usługi tanich dodawarek, często działających bez konieczności wykupywania dla nich dodatkowego serwera i domeny. Dodawarki bardziej zaawansowane skierowane są głównie dla firm zajmujących się pozycjonowaniem lub doświadczonych pozycjonerów. Poza dedykowanym hostingiem wymagają one nieco znajomości kodu HTML, PHP, a także niemałej wiedzy z dziedziny pozycjonowania. Często za używanie tych profesjonalnych programów naliczana jest comiesięczna opłata w systemie abonamentowym.

Osoby więcej obeznane w pisaniu skryptów internetowych, np. w Pythonie, mogą sprawdzić się w zaprojektowaniu swojej dodawarki, jak również innych aplikacji usprawniających życie pozycjonera. W internecie udostępnionych jest wiele gotowych bibliotek, umożliwiających na przykład zdalne umieszczanie artykułów na WordPressach, a nawet ich edytowanie. Posiadając solidne podstawy w zakresie programowania można już skusić się napisać takie oprogramowanie na własny użytek. Stanowi to o wiele łatwiejsze wyzwanie, aniżeli zakodowanie programu dla klientów, ponieważ nie trzeba go specjalnie zabezpieczać – gdy jesteśmy pewni jak z naszego narzędzia właściwie korzystać.

Podsumowując, szybciej czy później, każdy pozycjoner odczuje potrzebę wspomagania się zestawem programów, bowiem niesłychanie ułatwiają one życie, przynosząc więcej dochodów w zdecydowanie krótszym okresie czasu.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

About 

Related Articles