Casting dla małych dzieci do reklamy Rzeszów

66 16 lutego 2017

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Studenci dorabiają na wiele sposobów. Niektórzy decydują się na pracę jako kelnerzy czy pomoc sklepowa, a inni wykorzystują inne umiejętności. Dla studentów kierunków artystycznych dobrą opcją jest też fotografia reklamowa czy praca w charakterze freelancera.

Jak znaleźć pierwszą pracę podczas studiów? Możesz zacząć od przejrzenia ogłoszeń lokalnych w Internecie. Popytaj też znajomych studentów, w jaki sposób znaleźli prace dorywcze. Udaj się również do doradcy karierowego na uczelni, który będzie w stanie wskazać Ci wiele miejsc, gdzie możesz szukać ogłoszeń oraz podpowie, jakiego rodzaju zajęcia znaleźli inni studenci. Możesz też szukać pracy na samej uczelni, na przykład jako asystent.

Nie musisz być studentem Akademii Sztuk Pięknych, aby dorabiać na przykład jako projektant grafiki. Do podobnych zleceń wystarczy Ci portfolio, które łatwo stworzyć, jeżeli masz smykałkę artystyczną. Niezależnie, czy interesuje Cię fotografia reklamowa, czy projektowanie stron – po prostu zacznij szukać.

About 

Related Articles